Przeniesienie numeru do FEROmedia

Teraz, aby dołączyć do FEROmedia, nie musisz zmieniać swojego dotychczasowego numeru telefonu. Nasza usługa umożliwia nie tylko przeniesienie numeru, ale także swobodne korzystanie z ofert i promocji w FEROmedia.

Wystarczy, że przyjdziecie Państwo do Biura Obsługi Klienta z dowodem osobistym i dowolną fakturą wystawioną w ramach aktywnej umowy telefonicznej. Sporządzimy wszelkie niezbędne dokumenty, skierujemy je do odpowiedniego operatora i sfinalizujemy proces przeniesienia.

Wszystkie formalności można załatwić w Biurze Obsługi Klienta lub u instalatora w dniu montażu łącza internetowego, bądź u naszego przedstawiciela handlowego.

Decydując się na wizytę w BOK, trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty, jak również ostatnią fakturę wystawioną przez obecnego usługodawcę.

Na miejscu wypełniamy i podpisujemy:

  • wniosek o przeniesienie numeru
  • umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych
  • pełnomocnictwo, które pozwoli nam przeprowadzić dalszą część procedury w klienta imieniu

Trzeci dokument (pełnomocnictwo) nie jest obowiązkowy. Mamy możliwość pożegnania się z obecnym operatorem osobiście. W takim przypadku konieczna jest wizyta również u operatora, z którego usług rezygnujemy, aby:

  • złożyć wypowiedzenie dotychczasowej umowy
  • uzyskać zgodę na przeniesienie numeru do innego operatora

Jak widać lepiej jest od razu podpisać pełnomocnictwo aby nie tracić czasu na wycieczki po salonach operatorskich.
Zgodnie z prawem przenoszony numer może nie działać przez maksymalnie 24 godziny, jednak musimy się liczyć z tym że czas ten może się wydłużyć.

FEROmedia dba, aby przenoszenie numeru było proste i trwało jak najkrócej.