Fax

Nasza centrala telefoniczna umożliwia Klientom sieci FEROmedia z korzystania z usług standardowego faksu jak również z innowacyjnych form wysyłania i odbierania Fax’ów.

  • F2M – Fax-To-Mail – odbieranie faksów i wysyłanie ich jako załącznik elektronicznej poczty e-mail.
  • F2W – Fax-To-Web – podgląd faksów i dostęp do nich poprzez panel WWW.
  • W2F – Web-To-Fax – wysyłanie faksów poprzez portal abonencki.

Takie formy faksu pozwalają korzystać z jego pełnej funkcjonalności, bez konieczności jego fizycznego posiadania, oszczędzając tym samym pieniądze, czas i miejsce. Skończyły się już czasy kiedy centralne miejsce w biurach zajmowały wielkie urządzenia faksowe, hałas wybieranego numeru skutecznie zakłócał pracę, a odebrane dokumenty gubiły się gdzieś w stercie papierów…

Teraz można to wszystko skutecznie zastąpić Fax Serwerem! Jest to prosta usługa umożliwiająca Ci zarówno wysyłanie, jak i odbieranie faksów za pośrednictwem swojego komputera. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu.

Innowacyjny faks jest narzędziem niezwykle przydatnym w firmie i w domu. Nie tylko ze względu na spore oszczędności, ale przede wszystkim na wygodę jego stosowania i możliwość stałej kontroli korespondencji.

Naszą ofertę kierujemy również do podmiotów gospodarczych, które dzięki proponowanym rozwiązaniom, unikną kosztów związanych z zakupem i konfiguracją tradycyjnego faksu.